نتایج جستجو برای عبارت :

پست یهویی ِ خودجوشِ بدون برنامه و قصد و غرض قبلی و بعدی!

فضائل امیر المومنین علیه السلام در کلام آن حضرت
حسن بن سلیمان حلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
وروى الفضل بن شاذان فی كتاب القائم ان أمیر المؤمنین صلوات الله علیه قال على منبر الكوفة واللهانی لدیان الناس یوم الدین وقسیم الله بین الجنة والنار لا یدخلهما داخل الا على احد قسمی وانا الفاروق الاكبر والقرن من حدید وباب الایمان وصاحب المسیم وصاحب السنین وصاحب النشر الاول والنشر الاخر وصاحب القضاء وصاحب الكرات ودولة الدول وانا الامام لمن بعدی وال
شمه‌ای از فضائل امیر المومنین علیه السلام در کلام رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۷- حدثنا أبی رحمه الله، قال: حدثنا إبراهیم بن عمروس الهمدانی بهمدان، قال: حدثنا أبو علی الحسن بن إسماعیل القحطبی، قال: حدثنا سعید بن الحكم بن أبی مریم، عن أبیه، عن الاوزاعی، عن یحیى بن أبی كثیر، عن عبد الله بن مرة، عن سلمة بن قیس، قال: قال رسول الله صلى الله علیه وآله: علی فی السماء السابعة كالشمس بالنهار فی الارض، وفی السما
خاطره کار فرهنگی باحال
خاطره کار فرهنگی باحال

خاطره کار فرهنگی باحالبعضی وقتا وصف یک سری ازین کارهای باحال و خودجوشِ فرهنگی را که می‌شنوی، حالت خیلی خوب می شود.
مثلا یکی از این کارها مسابقه کتابخوانی‌ ای هست که در عرض ۲ ساعت توی مدارس برگزار کردند.بچه‌ها خیلی خوششون اومده بود.هم بخاطر اینکه ۳-۲ساعتی از کلاساشون پیچونده شده بودو هم اینکه ساعات درسایی که به نظر خودشون به درد زندگیشون نمی خوره، کتابای مفید خوندند.جالب بود براشون که همونجا
آموزش ساخت قالب سایت بدون برنامه نویسی
امروزه افرادی هستند که با گرفتن مقداری زیاد پول قالب سایتی را برای مشتری های خود میسازند اما اگر شما میخواهید از این راه کسب درامد کنید اما برنامه نویسی بلد نیستید میتوانید با کمی وقت و حوصله بر ساخت قالب سایت مسلط شوید.

ادامه مطلب
در دیدار رئیس و مسئولان قوه قضائیه: قوه قضائیه در جمهوری اسلامی یک بنای جدید بود. این نهال باید روز به روز رشد کند/ تحول بدون برنامه امکان ندارد. قبل از مسئولیت رئیس محترم جدید قوه قضائیه از ایشان خواسته شد و یک برنامه جامعی تهیه کردند. بنده توصیه اولم این است که همین برنامه خوبی که تهیه شد طبق زمانبندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید. کاری کنید که بعد از گذشت یک مدت قابل قبولی کاملا احساس شود که قوه قضائیه دچار تحول شده است.
کافه پازار از سال 1385 در زمینه طراحی برنامه های آندروید در قالب کتابخانه ای شروع به فعالیت کرده است.
شما می توانید برنامه دلخواهتان را بدون محدودیت (در قالب کتابخانه ای) و قوانین چهارچوب کشور ایران از ما بخواهید
از مزایای برنامه می توانید از پنل تبلیغاتی نیز برای برنامه خودتان برخوردار شوید تا به کاربرانی که برنامه شما نصب نموده اند آگهی ارسال نمایید

جهت اطاعات بیشتر کلیک کنید
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا
۱. دو موضوع در ذهنم بود که در اولین فرصت بیایم و در دو پست جداگانه مفصلا در موردشان بنویسم. آن قدر فرصت نشد که الان یکی از موضوعها را یادم نمی آید چه بود! فقط می توانم امیدوار باشم تا زمانی که فرصت نوشتن دست بدهد (و من هم صمیمانه دستش را بفشارم!) این یکی موضوع در ذهنم بماند!

۲. آبی جان کامنتت برای پست قبل عااااالی بود. چون می خواستم جواب مفصلی برایش بنویسم، تا الان تاییدش نکرده بودم. ولی الان بدون جواب تایید می کنم (چون حیف است دیگران نخوانند) و حت
میای بر حسب حال برنامه ریزی میکنی بعد میبینی هرچی که نقشه ریخته بودی اشتباه از آب در میاد! حدسیاتت اشتباه بوده! بعد نمیدونی چیکار کنی! دوباره برنامه ریزی کنی! یا به روش بدون برنامه ریزی زندگی کنم!واقعا نمیدونم! دوباره تلاش خودمو میکنم ببینم چجوریاس!
دانلود رایگان نرم افزار اندرویدی برنامه ساز همراه - برای ساخت و تولید برنامه های اندروید بدون کد نویسی
Download Barname Saz Hamrah For Creat Android App

یکی از بهترین درآمد های موجود در بازار کد نویسی، درآمد های مربوط به توسعه و انتشار برنامه های اندرویدی و انتشار آنها در مارکت ها است. البته کد نویسی یک برنامه به قدری آسان نیست که هرکسی بتواند آن را انجام دهد و افراد باید به زبان های برنامه نویسی مسلط باشند.
اما نگران نباشید شما هم می توانید یک برنامه اندرویدی را
ما هیچ نیازی به دانستن برنامه‌نویسی و یا کد‌نویسی هم نخواهیم داشت و کلیه مراحل ساخت یک سایت واکنش‌گرا (Responsive) و کاملا پویا (Dynamic) را به همراه مزایای متعدد دیگری از جمله امنیت، سرعت و پایداری بالا که برای SEO بهینه شده را بدون کمترین زحمت انجام می‌دهیم.
با آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی امکان پذیر هست.

همه افراد به دنبال برنامه ریزی درسی خوبی هستند که بتوانند بدون مشکل درس هایشان را بخوانند و همیشنه موفقت را کسب کنند ولی تا به حال به این فکر کرد ای که چطوری به موفقیت برسی؟ چگونه برنامه ریزی خوبی داشته باشی؟
چگونه بدون شکست پیش بروم؟

برای خواندن ادامه ی مطلب را بزنید....

ادامه مطلب
خیلی از دوستان و کاربران عزیز سئوال میکنند که ما برنامه های خودمون رو با چه برنامه ای می سازیم .  اگر این سئوال برای شما هم پیش اومده و علاقمند هستید که بدونید که چطور میشه بدون بلد بودن برنامه نویسی میشه یک اپ ساخت برنامه احکام شرعی ما رو نصب کرده و پنج ستاره بدهید . سپس از قسمت تماس با ما اطلاع دهید تا رمز آموزش های خودمون رو برای شما ارسال کنیم . با تشکر موفق باشید .
به نام خدا 
سلام
بالاخره بعد از چند وقت تونستم وقت کنم و به کار های مورد علاقه ام بپردازم
یکی از کار های مورد علاقه من کامپایل لینوکس برای برد خودم هست.
کلا اینکه برنامه های Bare-Metal بنویسم
یعنی برنامه ای به زبان سطح پایین که به صورت مستقیم روی سخت افزار اجرا بشه بدون هیچ سیستم عاملی
ادامه مطلب
باید بگم خیلی خسته‌ام
واقعا حوصله‌ام از خودم سر رفته
خیلی بده آدم مجبور باشه هر روز بره سر کار- اونم کاری که دوستش نداری-
و خیلی بدتر که آدم نتونه به برنامه‌های خودش پایبند باشه

خب
من نتونستم به برنامه کتابخوانی‌م پایبند بمونم
دلیلش بماند

فقط خواستم یکم بنویسم که ذهنم را خالی کنم

قبل از هر برنامه جدید دیگه هم باید خواب شبم را تنظیم کنم.
با سلام خدمت کاربران نواتیم با برنامه جدید و کاربردی خدمت شما هستیم.
با این برنامه میتونید نوتیفیکیشن پیامایی که برا شما ارسال میشه رو ذخیره کنید.
تا وقتی کسی پیامشو پاک کرد شما بفهمید.
این برنامه تمامی پیام های ارسال شده از برنامه را در خود نمایش و ذخیره می کند.
برنامه های کاربردی از جماه تلگرام ، واتساپ، اینستاگرام و...
برای دانلود برنامه روی دانلود کلیک کنید:
دانلود برنامه
اگر پشت تریبون ایستاده اید فقط کافیست زیر چشمی نگاه کنید که چند درصد سالن به شما نگاه می کنند و خیره شده اند . یک نگاه کلی بصورت غریضی به شما خواهد گفت که جریان از چه قرار است . پس از پایان برنامه ، بدون هیچ ترس و خجالتی از مردم نظرسنجی کنید ، مثلا بگویید : اگر از اجرای برنامه امروز/امشب خسته نشدید خواهش می کنم تشویق کنید برگزار کنندگان این برنامه رو . جملاتی از این گونه ، می تواند شما را در دل مخاطب جا بیاندازد .
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
برنامه #دورهمی و #خندوانه از #مهران_مدیری و #رامبد_جوان ، دو آمریکا دوست در سازمان #صداسیما هستند . این دو برنامه در #پنجمین_جشنواره_جام_جم نامزد هستند . آن طور که پیداست این دو تولید #شبکه_نسیم آمریکایی هستند اما #شبکه_سه #شبکه_دو #شبکه_تماشا هم کد ستاره کوفت زهرمار این دو مجری #رسانه_میلی را هر دقیقه تبلیغ میکند . از بزرگترین سازمان ضد #سبک_زندگی اسلامی که اسم " #صداوسیما "را دارد انتظاری نیست که قوانین را رعایت کند یا با عدالت و انصاف برنامه ها را
سلام برنامه چاپ اعداد سه رقمی بدون تکرار با سه تا حلقه تو در تو و یک دستور شرط می باشد و شما با اضافه کردن یک حلقه یا n حلقه اعداد چهار رقمی یا n رقمی بدون تکرار می توانید درست بکنید. 
مثال: اعداد سه رقمی بدون تکرار را بنویسید؟
تمامی اعداد سه رقمی بجز اعداد 111، 222، 333، 444، 555، 666، 777، 888، 999
کد برنامه: 
class Main {
public static void main(String[] args) {
for (int i = 0; i <= 9 ; i++) {
//حلقه اول برای چاپ اعداد صدگان
for (int j = 0; j <= 9; j++) {
//حلقه دوم برای چاپ اعد
سلام من چند شغل را دوست دارم مثلا خانندگی یا یک موزیسین یا یک نقاش یا یک برنامه نویس آره برنامه نویس .برنامه نویسی چیست سوال خوبیست برنامه نویسی یک جور کد هست توی برنامه نویسی کد نویسی می کنند. وقتی کد نویسی می کنند هی کد می نویسند هی کد می نویسند تا یک برنامه بوجود می آید که اون موقع دیگه یک برنامه ی کامپیوتری هست. اگر شما دوست داشتید کد نویسی کنید مخصوص برای کودکان برنامه ی اسکرچ بهترین گزینه است.
بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی
CreeHack یکی از کامل ترین و قدرتمندترین اپلیکیشن های اندرویدی در زمینه هک بازی و برنامه های اندرویدی است که به شما این امکان را میدهد منابع بازی هایی که نیاز به پرداخت هزینه و خرید هست را بدون پرداخت هیچ وجه و با چند کلیک افزایش دهید!برنامه CreeHack برخلاف سایر برنامه های مشابه همانند لاکیپچر و فریدوم ،برای اجرا نیازی به روت بودن گوشی و تبلت اندرویدی شما ندارد و بدون هیچ گونه مشکل و محدودیتی بروی دستگاه های ان
بدون شک، برنامه نویسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که امروزه نه تنها برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر، بلکه برای سایر رشته‌ها و زمینه‌ها نیز به شکل ضروری، مورد نیاز است. هر ساله، بر تعداد موقعیت‌های شغلی که مرتبط با برنامه‌نویسی هستند و یا پیش‌نیاز اصلی آن‌ها برنامه‌نویسی است، افزوده می‌شود. از طرفی، بخشی جدا نشدنی از فرایند تحقیق و پژوهش در اکثر رشته‌های دانشگاهی امروزی، کار با کامپیوتر و توانایی پیاده‌ساز
شریت،یکی از بهترین، پرطرفدارترین برنامه های انتقال و دریافت فایل با سرعتی باورنکردنی برای اندروید است با استفاده از این برنامه به آسان می توانید با سرعت بالا به انتقال برنامه، بازی و فایل هایی تا حجم چند گیگابایت بدون هیچگونه محدودیت بپردازید.  داشتن برنامه شریت مخصوص کامپیوتر که با سرعت میتوانید اطلاعات خود را بین کامپیوتر و گوشی منتقل کنید با استفاده از نسخه ویندوز برنامه میتوانید به راحتی فایل های خود را بین گوشی اندرویدی و کامپیوتر
انصافا این چ وضعشه ی برنامه خوب اگه بخوام بگم قطعا تلگرام تو رتبه یک قرار میگیره اونوقت زدن ناکارش کردن طوری ک ب سختی کار میکنه 
ی برنامه داشتم ب نام مایگرام بدون فیلتر بود اونم به صورت خودکار همینکه آنلاین شدم حذف شد !!! اصلا نفهمیدم چی شد 
ساخت سایت یکی از مشکلات بزرگ برای بسیاری از افرادی است که قصد دارند برای خودشان سایت بسازند. حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.
ادامه مطلب
امام زمان علیه السلام در کلام امام حسن عسکری علیه السلام
ابو القاسم خزاز قمی قدس سره عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
حدثنا محمد بن علی، قال حدثنا المظفر بن جعفر العلوی، السمرقندی، قال حدثنا جعفر بن مسعود العیاشی، عن أبیه، عن احمد بن علی بن كلثوم، عن احمد بن علی الرازی، عن احمد ابن اسحاق بن سعد، قال: سمعت أبا محمد الحسن بن علی العسكری علیهما السلام یقول: الحمدلله الذی لم یخرجنی من الدنیا حتى أرانی الخلف من بعدی، ما اشبه الناس برسول الله صلى ال
بهترین برنامه های عصر جدید بدون شک شب های اخیر بوده و دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید
دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید با کیفیت های 540p و 720p و 1080p و 4k و دانلود رایگان با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین و هیجان انگیز ترین شب های عصر جدید در قاب تلویزیون و دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید
دانلود برنامه شب سیزدهم عصر جدید با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان برنامه عصر جدید با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین شب های عصر جدید از
کلا تا اینجا زندگی کاری به 3 تا نتیجه مهم در زمینه زمانبندی رسیدم:
لیست کل کارهات رو بنویس، بعد روش چندین برنامه بلند مدت و کوتاه مدت بنویس (روزانه - هفتگی - ماهانه)
بدون که قرار نیست اون برنامه رو عینا اجرا کنی!
زمانی که اولش فکر میکنی کلیت کار یک روز یا یک هفته ات میگیره رو ضربدر 2 یا حتی 3 کن

برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
با پیشرفت زبان های برنامه نویسی، هدف این بوده است که آنها را برای بهبود مبتدیان و همچنین حرفه ای ها ساده سازیم. پیش از این، کدنویسان مجبور بودند با زبان های سطح پایین که سخت ترین کد را داشته باشند مقابله کنند. حتی امروزه برخی از زبان های برنامه نویسی مانند فورتان، کوبول، پاسکال و دیگر مواردی که برای نصب سیستم عامل در سخت افزار استفاده می شوند. اما زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر مانند پایتون که به طور گسترده در صنعت استفاده می شود وجود دارد.
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
به عنوان برنامه نویس همیشه دغدغه هایی وجود داره این برای همه مساوی هستش به عنوان مثال همه برنامه نویس  ها میخوان که یک برنامه نویسی بشن که نیاز به سایت 
stackoverflow.com
نداشته باشن ولی در کنار این برخی ترس ها و استرس هایی هم وجود داره که باعث میشه ما عقب بمونیم

قطعی اینترنت
از نظر من یه برنامه نویس بدون اینترنت میتونه تا یه جایی بره ولی دیگه از اون جا نمی تونه بدون اینترنت رد بشه و به جلو بره که این امر در کشور ما شایع نیست و شاهد قطعی های اینترنت د
ابتدا Autoruns را با حجم تقریبی 600 کیلوبایت از آدرس زیر در سایت مایکروسافت دانلود کنید: http://technet.microsoft.com/en-au/sysinternals/bb963902.aspx پس از دانلود فایل، آن را از حالت فشرده خارج کرده و برنامه را با دو بار کلیک بر روی فایل autoruns.exe اجرا کنید.
روی ادامه مطلب کلیک کنید. . .
پس از اجرای برنامه برروی دکمه Agree کلیک کنید تا وارد محیط برنامه شوید، این برنامه دارای چندین تب است که در هر تب فایل‏های اجرا شده مربوط به هر مورد قابل مشاهده است.
ادامه مطلب
تعطیلی برنامه «فرمول یک» تکذیب شد،شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک: برنامه «فرمول یک» این هفته تکرار قسمت‌های گذشته و هفته آینده دو یا سه برنامه زنده خواهد داشتگروه تهیه «فرمول یک» همان ابتدای پخش نیز اعلام کرده بودند که تا اول بهمن ماه برنامه خواهند داشت«فرمول یک» نیمه دوم اسفند ماه با ویژه‌برنامه‌های نوروزی آماده پخش می‌شودگفتنی است اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه به دلیل انتقادهای علی ضیا، برنامه «فرمول یک» تعطیل شده است
درمورد اینکه برنامه More local قادر است تا چه نسخه از اندروید را فارسی کند؟
تا نسخه اندروید ۷ این برنامه تست شده و جواب می دهد.
از لینک زیر برنامه را دانلود کن
لینک دانلود
پس از نصب برنامه را اجرا کنید و دنبال زبان persian بگردید اگر کلمه persian را نمی بینید در قسمت بالا سمت راست به روی گزینه سبز رنگ custom locale ضربه بزنید تا پنجره زیر ظاهر شود.

همانند تصویر عبارات را کامل کنید سپس به روی گزینه set ضربه بزنید تا گوشی فارسی شود.
شما اهل برنامه ریزی هستین؟!
مثلا برای رسیدن به اهدافتون یا انجام کارهاتون برنامه ریزی میکنین؟!
آیا دفتر برنامه ریزی دارین؟
که مثلا اهدف سالیانه و ماهانه و روزانه رو بنویسین؟
چقدر به برنامه تون عمل می کنین؟؟
تاثیری تو موفقیتتون داشته؟!
.
این عکسی که براتون میذارم ، عکس دفتر برنامه ریزیه! 
عکس رو خودم گرفتم...
داکر امکانی را فراهم آورده است که پروسه‌ها و نرم‌افزارها به صورت مجزا در محیط کاملا ایزوله‌ای بر روی کرنل لینوکس راه‌اندازی شود که به این محیط و بسته‌ی ایزوله، کانتینر می گویند.
کانتینر این امکان را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن ها فراهم می کند تا یک برنامه را با تمام ماژول ها و کامپوننت‌های وابسته آن ( مانند کتابخانه ها ، توابع و … ) یکی کرده و به صورت یک پکیج درآورده تا آن برنامه تولید شده در پلتفرم ها و سیستم های مختلف بد
علم جویان عزیز؛؛؛
pdfتمامی کتاب های برترین زبان های برنامه نویسی و وب نویسی درقسمت ((هک و نفوذ+برنامه نویسی)) از قبل قرار داده شده و میتوانید استفاده کنید
لازمه یادگیری برنامه نویسی یا کتاب های آموزشی 
حداقل تسلط داشتن به یکی از زبان ها مخصوصا جاوا که زبان برنامه نویسی مادر هست.
ما زندگی خود را با استفاده از دستگاه های بی شماری به سر می بریم. انقلاب برنامه و  به وسیله برنامه  انقلاب توسعه وب برنامه، همه را به دنیایی نزدیک تر کرده است که در آن تکنولوژی های جدید با سرعت و بدون در نظر گرفتن رشد می کنند.
برای شروع باید اشاره کرد که برنامه وب یک راه کوتاه برای گفتن یک برنامه وب است، یعنی برنامه ای که در مرورگر وب اجرا می شود. توضیح آسان است: این شامل ایجاد یک نوع ارتباط مستقیم بین دسکتاپ دستگاه شما و یک URL است.
بیایید با مزایا
فکر کردن کار خوبی نیست
فکر کردن کار اشتباهی هست
فکر کردن نتیجه‌بخش نیست
بهتره آدم واسه انجام یه کار فکر نکنه
به نظرم نتیجه‌ی کارهای فکرشده‌ی ما با کارهای بدون فکرمون خیلی فرق نداره
برنامه‌ریزی کردن ریز و دقیق فایده نداره وقتی با یه اتفاق کوچولو همش میره رو هوا
برنامه‌ریزی و فکر کردن تو محیطی که قابلیت برنامه‌ریزی نداره چیزی جز هدر دادن وقت نیست
بهتره عمل کنم. اجرا کنم. اینطوری کارهای بعدیم هوشمندانه‌تر میشه؛ خودبه‌خود!
سلام
دوس دارم تو این پست در مورد اعتیاد بنویسم.حتما شما هم مثل من چند ساعتی از روزتون رو به گشت و گذار تو فضای مجازی سپری می کنید.
فکر می کنید می تونید کمتر برید تو فضای مجازی؟
من چند روزیه به این موضوع فکر می کنم که موبایلی بخرم که نه بشه تلگرام نصب کرد نه واتساپ نه اینستاگرام و نه هیچ برنامه ای.
گوشی هوشمند نباشه.فقط بشه زنگ زد و تماس گرفت یا پیامک زد.
درست مثل موبایل های قدیم که استحکام زیادی در برابر ضربه خوردن و ضربه دیدن داشتن و نهایت بولوت
دانلود برنامه اینستا دانلودر از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
نصب برنامه اندروید
دانلودرایگان جدیدترین نسخه برنامه اینستا دانلودر Insta Downloader با هدف اندروید بهترین برنامه با هدف دانلود تصاویر و ویدیو های. Video Downloader for Instagram یک برنامه سریع و سلامت با منظور دانلود عکس ها و فیلم های اینستاگرام می با منظور استفاده از این نرم افزار نیازی با رسید با .
ادامه مطلب
 روز اول: مایعات روشن و چای ضعیف (بدون کافئین) استفاده کنید.
روز دوم: به آرامی غذاهای شیرین و مطلوب را در مقادیر کوچک در صورت تحمل مصرف کنید به عنوان مثال از بلغور جو، غلات خشک ( بدون شیر ) برنج ساده ( حاوی کربوهیدرات کم فیبر ) یا پاستا ( بدون کره، روغن و سس )، بیسکویت یا چوب شور، نان تست ساده بدون کره یا ژله، پوره سیب زمینی ( بدون پوست )، موز رسیده ( حاوی پتاسیم و مورد نیاز برای تعادل مایعات بدن )، سیب ( فیبر کم و گلیسمیک ایندکس پایین دارد)، سوپ رشته ف
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید نسخه 2020 - آپ کمیاب - ...appkamyab.4kia.ir › info › بهترین-پکیج-برنامه-ساز-اندروید-نسخه-...۸ مرداد ۱۳۹۵ - فقط 50 نسخه دیگر به فروش می رسد. 80% تخفیف بدلیل درخواست های زیاد و مکرر شما. قیمت نرم افزار با %80 تخفیف = فقط 9.800 تومان!!
بهترین پکیج برنامه ساز اندروید 2020 :: گنجینه ناب ترین ...paresh100.blog.ir › بهترین-پکیج-برنامه-ساز
برای اینکه بتونید یه برنامه نویس خوب بشید نیاز به استاد ندارید فقط گوگل و کمی صبر و حوصله نیاز دارید بعدش شما بهترین برنامه نویس می شوید.
البته کمی هم زبان باید بلد باشید.
توانایی حل مسئله بزرگترین کمکیه برنامه نویسی با شما می کنه

Logo Maker اپلیکیشنی برای اندروید است که به کمک آن می‌توانید بدون نیاز به دانش یا تخصص، لوگوهای جذاب و زیبا طراحی کنید. این برنامه مخصوص طراحی لوگو است که به کمک آن میتوانید به سادگی لوگوهای بسیار زیبایی برای سایت و شرکت خود طراحی کنید. همچنین این برنامه دارای تعداد بسیاری لوگو آماده برای الگوبرداری است.
ادامه مطلب
⭐به نام خدا⭐

ساخت بازی اندروید در 5 دقیقه (بدون کدنویسی)

اگر همیشه در آرزوی این بودید که بتوانید برای خود بازی اندروید بسازید و آن را در مارکت ها انتشار دهید؟!

اگر همیشه در فکر این بودید که آیا میشود بدون نیاز به کامپیوتر و بدون نیاز به کدنویسی بازی اندرویدی ساخت؟!

اگر همیشه دنبال راهی بودید که بتوانید با همین موبایل خود بازیهای با کیفیت اندرویدی بسازید؟!

اگر هیچ گاه حوصله ساخت بازی با کدنویسی را نداشته اید؟!

اگر همیشه فکر میکردید
برنامه ی بعدی شرکت G.M.P به نام بدن سازی در خانه است لطفا با دانلود کردن برنامه ما را حمایت کنید و اگر نظر درباره برنامه ی ما داشتید به ما بدهید و اگر پیشنهادی برای ساخت برنامه ای که شما دوست دارید را ما برای شما می سازیم فقط کافی به یکی از راه های ارتباط باما سر بزنید هم می توانید از اینجا به ما پیام بدید و هم در قسمت ارتباط با ما در خود برنامه ممنون می شیم که ما را حمایت کنید باتشکر    G.M.P
کارهای آخر سالی خودم رو کردم و تموم کردم و بدون هیچ کار مونده میتونم برم به سال بعد و خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشم میکردم تمام شد . حال می‌تونم به همون سکوتی که داشتم انتظارش رو می‌کشیدم برم . ولی فکر می‌کنم توی این مدت وبلاگ رو به روز کنم و یک چیزهایی بنویسم . یا حداقل اگر نمی‌نویسم وبلاگ بخونم و توی وبلاگ‌ها نظر بگذارم . این برنامه رو دارم . باید دید برنامه چی میشه .قصد کتاب خوندن دارم و کلی هم براش برنامه ریزی کردم . در مورد پست قبلی بحث ت
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های رادیویی یا تلویزیونی :
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایت‌ها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ایجاد کانال به نام طرح ارائه شده در شبکههای اجتماعی به دو دلیل یکی احتمال برند شدن برنامه و دیگری جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به مح
برنامه نویس کیست؟
برنامه نویس موجودیست که اغلب بصورت نشسته با خمیدگی روبروی خود را نگاه می کند. این موجود توانایی بسیار زیادی در گیر دادن به یک موضوع و پلک نزدن را داراست.
بیشتر عمر خود را بدون تحرک سپری می کند و فقط انگشتانش دارای فعالیت بسیار زیادی هستند. غالبا بصورت انفرادی یافت می شوند و در پاسخ به مخاطب همواره می گویند: چی؟
بعلاوه ۹۹% آن ها شب زیست هستند.بین یک شاخه گل رز و یک پاره اجر تفاوتی نمی بینند. و دنیای وی فقط نیم متر از خودش جلوتر ا
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.
نود compute-0-0 با ۳ پروسس
نود compute-0-1 با ۶ پروسس
نود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکند
نود conpute-0-3 با ۳ پروسس
نود compute-0-4 با ۱ پروسس
نود rocks7 با ۱ پروسس

د
اجرای برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بایت حافظه بر روی 5 نود
اجرای برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بایت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌های برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌های این برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.نود compute-0-0 با ۳ پروسسنود compute-0-1 با ۶ پروسسنود compute-0-2 پروسسی از این برنامه اجرا نمیکندنود conpute-0-3 با ۳ پروسسنود compute-0-4 با ۱ پروسسنود rocks7 با ۱ پروسسدر نتی
برنامه جدید با سلام به دلیل مشکلات به وجود آمده لیمو اَپ برنامه ایی به نام " زیارت مجازی " ساخت تا شما عزیزان بدون سفر به حرم های حضرت محمد ( ص ) حضرت معصومه (ص ) امام علی ( ع ) و ... به راحتی سفر کنید نصب در کانال لیمو اَپ
نصب رایگان از کانال لیمو اَپ
فیس اپ خطرناک است

با فراگیر شدن استفاده از یک اپلیکیشن روسی به نام « فیس اپ » کارشناسان درباره امنیت اطلاعات کاربران هشدار داده اند.
این اپلیکیشن می تواند بدون اجازه کاربر به طور دائم به عکس های او دسترسی یابد.
برنامه روسی FaceApp که اخیراً در بین مردم و شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی کرده است و کاربران با این اپلیکیشن تصویر خود را پیر یا جوان می کنند و پیش از این احتمال نقض حریم خصوصی در آن پیش بینی می شد، این بار هم خبرساز شد. آنچه که طبق تحقی
آمار و برنامه ریزی به عنوان دو مقوله تفکیک ناپذیر هستند که بر توسعه کشورها تاثیر می گذارند. با استفاده بهینه از تمام ظرفیت ها می توان به تقویت یک نظام آماری غیرمتمرکز و اثربخش کمک کرد تا برنامه ریزان و سیاست گذاران با بهره گیری از آن زمینه های پیشرفت کشور را مهیا سازند.

اطلاعات و آمار به عنوان ابزارهای لازم در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشورها شناخته می شود و برای نیل به این هدف جمع آوری داده، تجزیه و تحلیل آماری و برنامه ریزی مناسب از
در ویرایش دوم این مجموعه بیشتر از 400 فونت جدید به آن اضافه شد از اسکریپت ایننو برای ساخت این پک کمک گرفتیم تا بدون مشکل باشد در نصب و رجیستر فونتها , ممکن است کاربری در حین کار در نرم افزارهای گرافیکی متوجه شود که فونت دلخواهش نصب نیست بدون آنکه برنامه را ببندد می تواند آن را نصب نماید به صورت خودکار برنامه فونت ها را شناسایی میکند نیازی به بستن و دوباره لود کردن نرم افزار نیست کافی است که شما فقط فونت را انتخاب نمایید.
ادامه مطلب
مزایا و معایب توسعه وب برنامه
ما زندگی خود را با استفاده از دستگاه های بی شماری به سر می بریم. و ما ساعت ها گشت و گذار در اینترنت و بازدید از انواع وب سایت ها را صرف می کنیم. گاهی اوقات به علت دلایل مربوط به کار است، گرچه اغلب اوقات فقط برای تفریح ​​و سرگرمی است. در سال های اخیر، به نظر می رسد که هر گونه نگرانی را می توان با استفاده از یک کلیک ساده حل کرد. انقلاب برنامه و - به وسیله برنامه - انقلاب توسعه وب برنامه، همه را به دنیایی نزدیک تر کرده اس
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟

چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک ب
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود برنامه های نیمه نهایی عصر جدید با لینک مستقیم و دانلود رایگان
دانلود اپلیکشن معرفی شده در عصر جدید و دانلود رایگان برنامه عصر جدید و دانلود برنامه سایه
دانلود برنامه سایه برای اندروید و دانلود رایگان اپلیکشن های برنامه های مختلف و برنامه سایه برای اندروید
زیبا ترین و باحال ترین برنامه های بازار و دانلود رایگان برنامه های کمک به خیریه و دانلود برنامه سایه
دانلود جدید ترین و بهترین و جالب ترین برنام
چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟ از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم؟ این ها سوال هایی هستند که دانشجویان کامپیوتر و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه مند شده اند زیاد از خود میپرسند. ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به تمام سوال های شما برای شروع برنامه نویسی جواب دهیم.این پست برای کسانی که میخواهند تازه وارد دنیای برنامه نویسی شوند بسیار مفید خواهد بود، بنابراین اگر شما یک برنامه نویس هستید و میخواهید حرفه ا
زمان آغاز و پایان سفر باید از یک ماه قبل قطعی شده باشد.
محل اقامت و شام و ناهار باید از قبل نهایی شده باشد.
مسیر سفر باید از قبل مشخص شده باشد.
هزینه خرید باید از قبل مشخص شده باشد.
روزانه بیش از 8 ساعت رانندگی برنامه ریزی نشده باشد.
خیلی خوب است هر جا بازارچه ای بود که تولیدات بومی را می فروختند توقف داشته باشیم مثل بازارچه خرمای حاجی آباد یا بازار ماهی خرمشهر
در موارد زیر وا ندهیم : ارتباط با خدا (نماز با توجه و قرآن)، تمیزی و مرتب بودن ماشین، مص
بنظر ِ من ، برنامه ریزی جز اصل های مهم زندگیه،نه اینکه در لحظه ذهن  متوقف بشه به این موضوع که  ،برنامه ریزی فقط برای در س خوندنه ها ،نه...
هر هدف و کاری میتونه برنامه داشته باشه، اصلا باید برای هر روز  برنامه  حتی شده در ذهن ترسیم کرد،اینکه از صبح تا آخر شب چه کارهایی قرار انجام بدیم،داشتن یه پیش زمینه و برنامه باعث میشه   روز مرگی محو  بشه از هر روز ِ زندگی .
خوبیه برنامه میدونید چیه؟برنامه به زندگی هدف میده و هدف هم به زندگی امید و امید هم تل
پولیشر مدار اوربیتال 125mm بی سیم دیوالت
 دارای یک موتور بدون برس برای عملکرد کارآمد و زمان اجرا است.
ماشه و شماره گیری سرعت متغیر امکان کنترل بهتر در طول برنامه های اتومبیل، چراغهای جلو، شیشه جلو اتومبیل و پرداخت شیشه را فراهم می آورد. قطر مدار 2.1 در اینچ همراه با صفحه پشتی شامل 5 برای استفاده در بیشتر برنامه ها توصیه می شود.
موتور بدون صدا
عملکرد کارآمد
سرعت از 2000 5500 OPM
برند - دیوالت
ساخت -المان
سایز - ۱۵
سی شارپ یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا هست که توی خیلی از برنامه های حسابداری و بانکداری و... از این زبان برنامه نویسی استفاده میشه امروز هم من در این پست برای شما دوستان پکیج آموزش برنامه نویسی به زبات سی شارپ رو قرار دادم
ادامه مطلب
روز برنامه‌نویسانروز ۲۵۶ام هر سال (معادل عدد ۱۰۰ در مبنای شانزده) مطابق با 22 شهریور و ۱۳ سپتامبر (۱۲ سپتامبر در سال‌های کبیسه) به عنوان روز برنامه‌نویسان نام گرفته‌است. روسیه اولین کشوری بود که این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسمیت شناخت و پس از آن کشورهای آلمان، کانادا، چین، کرواسی، فرانسه، گوآتمالا، هند، بلژیک، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسلوونی، بریتانیا، و ایالات متحده آمریکا نیز این روز را به عنوان روز برنامه‌نویس به رسم
BlueStacks
 بلواستکس نرم افزاری حرفه ای که به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و بازی های اندروید خود را بصورت تمام صفحه در کامپیوتر ها و تبلت ها اجرا کنید. همچنین می توانید بصورت فوری و بدون نیاز به راه اندازی مجدد، بین اندروید و ویندوز سوئیچ کنید. همچنین می توانید آیکون های برنامه های اندروید را بر روی دسکتاپ رایانه خود قرار دهید. توسط برنامه BlueStacks میتوانید نرم افزارهای اندروید را بدون داشتن گوشی یا تبلت اندروید، دقیقا به همان صورت در کامپی
بیان موبایلدر حالی که mobileXpression میزان تعیین شده ای از پول نقد را به همراه ندارد ، نصب برنامه و پاسخ دادن به مجموعه ای از سؤالات ، شما را برای اجرای انواع پاداش ها و کالاهای رایگان سوق می دهد. پس از نصب برنامه در یکی از دستگاه های خود و نصب آن ، می توانید همه چیز را از کارتهای هدیه آمازون گرفته تا الکترونیکی مانند iPad یا تلویزیون های صفحه تخت ، فقط برای جستجوی وب به طور معمول درآمد کسب کنید.
ادامه مطلب
فضیلت جناب مسلم بن عقیل در کلام پیامبر صلی الله علیه و آله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
حدثنا الحسین بن أحمد بن إدریس رحمه الله، قال: حدثنا أبی، عن جعفر بن محمد بن مالك، قال حدثنی محمد بن الحسین بن زید، قال: حدثنا أبو أحمد محمد بن زیاد، قال: حدثنا زیاد بن المنذر، عن سعید بن جبیر، عن ابن عباس، قال: قال علی علیه السلام لرسول الله صلى الله علیه وآله: یا رسول الله، إنك لتحب عقیلا؟ قال: إی والله إنی لاحبه حبین: حبا له، وحبا لحب أبی طالب له
فقط در یک کلمه ، برگشت به دوران 00-11
نه رمز دومی برای خرید اینترنتی و انتقال وجه و ...
با این سیستم رمز یکبار مصرف چه باید کرد؟؟؟ 

اینم دوران خودشو  داره - هعی 
کمتر از 400 مگ از اینترنتم مونده و نمیدونم واقعا
کسی از اینده خبر نداره اما با این وضعیت - خدا اخر و عاقبت منو بخیر کنه

#خداحافظی موقت
برنامه کلاس زبان سرجاشه اما شاید حضور من مدتی کمرنگ باشه . بدون من ادامه بدید . من طبق برنامه جلو میرم یعنی همون هفته ای 2 درس ، تا این اوضاع درست بشه
اسپانسر برنامه برنده باش کیست از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
وقتی اسپانسر برنده باش احساس خطر کرده و وارد عمل می شود
سر این گزارش جزییات کاملی از مسابقه تند باش از مدت پخش برنامه تا اسباب شرکت دراین جوایزش چیست و چطور میتوان از ساخت اپ ساخت کرد؟. حتماً در برنامه‌های مشارکتی با راهنما بود اسپانسر علاوه بر مبلغی که با عنوان سهمبری در امر برنامه سازی با صداوسیما پرداخت می‌کند گاهی.
ادامه مطلب
حقیقت بسیاری از مفاهیم را بدون تحقق مصادیق عینی آن ها در خارج، نمی توان به درستی فهم کرد. اسلام ، راهبردی جامع و برنامه ای کامل برای سعادت بشر ارائه ، و قرآن را نسخه ای شفابخش برای آرامش و زدودن آلام وی معرفی کرده است. اما چالش جدی عصر این است که آیا بواقع این مفهوم آسمانی و برنامه قدسی، قابلیتِ تحقق و پیاده‌سازی در عرصه میدانی را دارد ؟! بدون تردید پیامبر معظم و اهل بیت معزز وی نمونه های عینی و مصادیق تام در تحقق خارجیِ اسلام اصیل و شمایل جاری
یکی از دغدغه های کاربرانی که میخواهند به ویندوز 10 مهاجرت کنند سختی نصب ویندوز 10 است. نصب ویندوز 10 کمی دشوار از نصب نسخه های 7 و 8 ویندوز است . شما میتوانید با نصب برنامه "اموزش نصب ویندوز 10" به راحتی این نسخه از ویندوز را روی سیستم خود نصب کنید .

نام برنامه : اموزش نصب ویندوز 10
نسخه : 1.1
دسته بندی : اموزش
نصب فعال + 200
حجم برنامه : 2 مگابایت
سیستم عامل : اندروید
برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید

Crack نرم افزاری چیست

کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین.هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی اون
بچه ها می‌گویند: بیا یک نصف روز جمعه را برویم دربند. خودم را می‌شناسم. می‌دانم بدون خانواده دلبندم و بدون آقای نیامده ام نمیتوانم خوش بگذرانم و تنها وقتم هدر می‌رود. برنامه ریزی درسی را بهانه کرده و میپیچانم. 
آقاییِ خوجگلم! اگر میبودی، این روزها کمتر سخت می‌گذشت. به قول شاعر: حال من خوب است؛ اما با تو بهتر میشوم.
اگر آمدی، قدومت روی چشم. نیامدی هم اتفاق خاصی نمی افتد. من حالم خوب است و دارم زندگی میکنم. شاید سخت. ولی خوب.
بزرگی می فرمود مواظب باشیم  برای دیگران برنامه نچینیم که خدا به نیتمان زودتر برنامه چیده است.شاید خالی از لطف نباشد در این روزهای گرامی غم و اندوه ،روزهای لباس های مشکی و نوحه سرایی ،عزاداری و نذر و نزولات، از اهداف و برنامه های حسینی یاد نماییم .حسین (ع )بدون برنامه ریزی و اهداف جنگ به نامه های پر از اندوه کوفیان لبیک گفت و عازم کربلا شد .حسین (ع )هدفی بجز احیای حقوق مظلوم نداشت .اما درکمال ناباوری ،دشمنان دوست نما ،برنامه های شومی برای آقا چی
در حالی که بییندگان شبکه سه تلویزیون طبق عادت ۱۹سال گذشته دوشنبه شبها منتظر پخش آخرین برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی پور بودند، شبکه ۳ با حذف رسمی ۹۰ فیلم سینمایی «موج انفجار» را جایگزین آن کرده است. /عصرایران #رسانه#برنامه 90
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
برنامه معادله ساز برای وارد کردن و اجرای فرمولهای مختلف در علوم  است. فقط کافی است که متن فرمول را با یا بدون علامت مساوی در این برنامه وارد کنید. سپس این برنامه متغییرهای موجود در فرمول را تشخیص داده و استخراج می کند. سپس شما می توانید فرمول را اجرا کنید. یعنی برای متغییرها مقادیری وارد می کنید و حاصل کار را می بینید.
از این برنامه می توانید برای ذخیره فرمولهای شخصی خود استفاده کنید. برای اجرای فرمولهای ذخیره شده، آن را از لیست انتخاب و سپس م
بسم الله الرحمن الرحیم
اصلاحیه برنامه های نوروزی
برنامه عاشورا واقعیتی بی پایان از پنج شنبه ۲۲اسفند آغاز می گردد. 
این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹یا ۱۱صبح
برنامه پنج شنبه ۲۲اسفند:
۱.معرفی عبد الله بن مسلم بن عقیل  پسر مسلم
۲.معرفی عون بن جعفر طیار همسر ام کلثوم کبری 
برنامه شنبه در کانال اصلاع رسانی می گردد
بهترین اجرا های برنامه عصر جدید و دانلود شب چهاردهم عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
دانلود اعلام نتایج شب های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
دانلود جدید ترین و هیجان انگیز ترین برنامه های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین شب های عصر جدید و دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم با کیفیت عالی
دانلود برنامه عصر جدید شب چهاردهم با کیفیت های عالی و خوب و دان
shirazart.blog.ir 
* برنامه ریزی کنکور کارشناسی هنر به صورت هر هفته یک برنامه از شنبه تا پنجشنبه صبح و پنجشنبه ها بعدالظهر آزمون 
* برنامه و آزمون به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و هر یک ماه و نیم آزمون حضوری ( جهت کمتر گرفته شده وقت دانش آموزان کنکوری )
* هر هفته تصاویر و سوالهایی را همراه با برنامه داده می شود که در آزمونهای آخر هفته از آنها هم استفاده می شود .
* برنامه ریزی توسط زهرا جوکار : مدرس دانشگاههای هنر ، کنکور و دیباگران انجام می شود .با سابقه
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
با داشتن نرم افزار ۱.۱.۱.۱ شما میتوانید دی ان اس DNS خود را تغییر دهید و با سرعت و امنیت بالای به وب گردی خود در اینترنت مشغول باشید با نصب این اپلیکیشن شما میتوانید بدون آنکه کسی از جستوجوی شما آگاه شود موارد مورد نیاز خود را سرچ کنید.
ادامه مطلب
این پست برای ایده هاید برنامه نویسی هست که به هر زبانی میتوان نوشت
هرکس ایده ای داره بگه تا بزارم:

سطح:مبتدی
برنامه ای که اعداد اول بین ۱ تا ۱۰۰ رو توی خروجی نمایش بده(غیر گرافیکی)
برنامه ماشین حساب(غیر گرافیکی)
برنامه چاپ اعداد اول بین دو عددی که از کاربر گرفته شده(غیر گرافیکی)
برنامه چاپ اعدادی که توانی از دو هستند(غیر گرافیکی)

سطح:متوسط
ادامه مطلب
سلام دوستان من علیرضا سجده ای هستم و حدود 1 ساله وارد دنیای برنامه نویسی شدم.
و چند زبان برنامه نویسی رو تا الان باهاش کار کردم و در نهایت تصمیم گرفتم با زبان برنامه نویسی سی شارپ که توسط شرکت مایکرو سافت ارایه شده برنامه نویسی رو ادامه بدم.
من توی این وبلاگ تجربیات شخصی خودم و کار هایی که انجام دادم  میزارم تا شما هم استفاده کنید .
امیدوارم پست های من براتون مفید باشه و به شما کمک کنه.
 دنبالِ برنامه لایک اینستاگرام ایرانی بدون صرف وقت و نامحدود میگردی ؟
درست جایی اومدی wink
نیازی به جمع کردن سکه و پرداخت پول نداره
کافیه فقط ۱ بار برنامه رو بخری , بعدش دیگه به صورت رایگان لایک پست هاتو عرض چند ثانیه زیاد کن
نرم افزار فعال است
با سلام خدمت شما همراهان گرامی سایت مرکز خدمات تلگرام و اینستاگرام , پس از مدت ها انتظار سرانجام برنامه محبوب و کمیاب  لایک اینستاگرام آماده و در سایت منتشر شد.
دوستان این برنامه نیاز به هیچ کاری نداره و
ترفندهای انتشار اپلیکیشن  iOS در اپ استور
شرکت اپل با قوانین جدید خود محدودیت های زیادی را برای کاربران و برنامه نویسان iOS ایرانی به وجود آورده است. اما دنیای ارتباطات و دیجیتال امروز راهکارهای زیادی را ارائه می دهد تا به عنوان برنامه نویس به محدودیت ها توجه نکنید و بعد از ساخت اپلیکیشن iOS آن را به راحتی در App store انتشار داده و درآمد اینترنتی داشته باشید. این مقاله راهکارهای اصولی برای انتشار برنامه در App stpre را ارائه می دهد تا اگر به برنامه
برای تهیه برنامه زمانبندی چند شرط ذیل در تهیه آن دخیل هستند1-  ساختار شکست2- وارد کردن منابع3-اپدیت کردن های برنامه و تهیه گزارشات پیشرفت4-  درصد پیشرفت فیزیکی از کدام روش مورد استفاده قرار داده شوداین عوامل بر تعین قیمت تهیه یک برنامه زمانبندی تاثیر گذار هستند
 دنبالِ برنامه لایک اینستاگرام ایرانی بدون صرف وقت و نامحدود میگردی ؟
درست جایی اومدی wink
نیازی به جمع کردن سکه و پرداخت پول نداره
کافیه فقط ۱ بار برنامه رو بخری , بعدش دیگه به صورت رایگان لایک پست هاتو عرض چند ثانیه زیاد کن
نرم افزار فعال است
با سلام خدمت شما همراهان گرامی سایت مرکز خدمات تلگرام و اینستاگرام , پس از مدت ها انتظار سرانجام برنامه محبوب و کمیاب  لایک اینستاگرام آماده و در سایت منتشر شد.
دوستان این برنامه نیاز به هیچ کاری نداره و
Crack  نرم افزاری 
 کرک فایلی هست که به شما اجازه میده از برنامه ای که در اختیار دارین به طور کامل استفاده کنین. هر شرکتی یا شخصی که برنامه ای رو میسازه و می خواد از راه فروش اون برنامه پول در بیاره معمولاً محدودیت هایی رو در نسخه رایگان برنامه قرار   میده(مثل محدودیت زمانی و ...) که اگه شما بخواین از اون برنامه به طور کامل استفاده کنین باید برای اون برنامه پول بدین تا (مثلاً با استفاده از   شماره سریالی که به شما داده میشه) محدودیت ها رو از روی ا
دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
دانلود برنامه شاد آموزش پرورش Shad 2.3.1
ویژه جدید اینترنت
 ابزار و کاربردی | tools-utilities
 30 فروردین 1399
 4546
شاد – Shad نام اپلیکیشن آموزشی رسمی و جدید از سوی آموزش و پرورش می باشد که به تازگی رونمایی شده است. با توجه به دوران قرنطینه و وجود بیماری کرونا، شبکه اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) آماده بهره‌ برداری شد و از این پس شاگردان میتوانند بدون نیاز به حضور در کلاس های حضوری از خدمات آموزشی بهره مند شوند. برنامه شاد آموزش و پرورش راهی برای تحصیل دانش
در دنیای امروز ، وب سایت ها به ستون هر تجارت تبدیل شده اند ، بدون آن سهم بازار را از دست می دهند. اگر تجارت شما دارای یک وب سایت رسمی نیست ، نمی توانید با رقبای خود درگیر شوید. در حقیقت برای شرکت هایی با هر اندازه یک ضرورت اساسی شده است. برنامه …The post ابزار طراحی وب برای ایجاد وب سایت ها بدون دانستن برنامه نویسی appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3cfBll9
مشاهده مطلب در کانال
قفل پوشه
با این برنامه می توانید پوشه های خود را قفل بکنید و بلعکس .
این برنامه امنیت اطلاعات کاربران را افزایش می دهد .

این برنامه به صورت کم حجم و فشرده و پرتابل در لینک زیر قرار گرفته است .

دانلود قفل پوشه با حجم 150 کیلوبایت
۱- بلند پروازی نکنید؛ برنامه را بیش از حد توان تنظیم نکنید، واقع بین باشید!
۲- مباحث پیچیده و سخت را زمانی مطالعه کنید که کارایی و توان ذهنی بیشتری دارید.
۳- رعایت تنوع مطالعاتی در یک روز؛ حتما حتما در برنامه ی یک روز درس های متفاوتی را قرار داده و تنها یک درس خاص را مطالعه نکنید.
۴- تک برنامه ای باشید؛ از آشفته کردن ذهنتان با چند برنامه ای بودن و برنامه های درهم و نامنظم خودداری کنید.
۵- تا حد ممکن تعداد تست هایی که قراراست در یک هفته کار کنید را
برنامه ریزی منطقه ای فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: powerpointتعداد صفحات: 16حجم فایل: 129 کیلوبایت قیمت: 3000 تومانفایل دانلودی حاوی یک فایل به صورت پاورپوینت در 16 اسلاید به بررسی برنامه ریزی منطقه ای پرداخته است.فهرست مطالب فایل دانلودی:تعریف برنامه ریزیعناصر کلیدی برنامه ریزیویژگی‏ های یک برنامه خوبتاریخچه برنامه ریزیمنطقهبرنامه ریزی منطقه ایاهداف برنامه ریزی منطقه ایتفاوت برنامه ریزی منطقه ای با سایر برنامه ریزی ها فرآیند برنامه ر
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
 برنامه ریزی ضربتی 
برنامه ریزی ضربتی برنامه اوج یادگیری ویژه کنکوری ها
برنامه ضربتی ۲۷ روزه به روش شب امتحانی 
افزایش  تا سقف ۳۰ درصد در درصد دروس تخصصی افزایش حداکثری درصد دروس عمومی، حتی رسیدن به ۱۰۰ درصد(برنامه ۱۲ روزه)همین الان به شماره:09128375702 تماس بگیرید.  
دانش آموزانی که از الان میخوان شروع کنن به خواندن برای کنکور ما با یک برنامه ویژه کمکشان خواهیم کرد.
برنامه مطابق با آزمون ۴هفته ای ۲۵ بهمنهفته دوم
ویژه فارغ التحصیل ریاضی
سبک :
با حال خیلی بدی که اثرات مصرف داروهام بود یکماه رو سر کردم بدون انگیزه بدون تلاش بدون برنامه ولی بعد از مصرف نکردن حس خوبی دارم و دوباره برگشتم به زندگی خداروشکر این آخرین دوره بود حالا می تونم راحت زندگی کنم.
حال و حوصله ها همه گرفته و ناامید و نگران خداروشکر که کنکور دارم و حداقل اونقدر حال و هوام درگیر این مسائل نیست.
این هفته قشنگ ترین هوا رو داشتم همش برف و بارون ولی نزدیک یک ماهی میشه که از خونه بیرون نرفتم برای گردش فقط آزمون میرم دوهفت
امروز میخوام یه برنامه توپ بهتون معرفی کنم Everything  یه نرم افزار کاربردیه  که میتونه   کمتر از یک ثانیه کل هارد شما رو  زیر و رو کنه و فایل مورد نظرتون  رو  درمدت چند ثانیه پیدا کنه!
 این نرم افزار از یک متد جدید برای جستجوی فایلای شما استفاده میکنه و و میتونه  در کوتاهترین زمان ممکن فایل های شما را ایندکس کنه.

راسی  این برنامه فقط میتونه درایو های NTFS رو جست و جو کنه.
 خصوصیتی که این برنامه رو از برنامه‌هایی مثل Locate32 یا FileSeeker متمایز میکنه پشت
توسعگر برنامه ها در اندروید استودیو
Android SDK 25.2.5 + NDK 16

Android SDK
     برنامه ای است که بوسیله این برنامه میتوانید همه دستورات مربوط به اندروید را در کامپیوتر اجرا کنید . Android SDK به صورت یک پک از سود خود گوگل برای همه اندروید داران عرضه شده است اندروید سیستم عاملی است که بسرعت در حال گسترش و توسعه است و همه روزه دستگاههای جدیدی مبتنی بر این سیستم عامل وارد بازار می شوند و برنامه های متنوعی نیز برای این سیستم عامل تولید می شوند، برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها